ANGRY BIRDS

ANGRY BIRDS

Angry Bİrds Doğum Günü

Sevimli karakterleri bir kenara bırakalım ve gergin halleri sinirli tavırları ile bizleri şaşırmayı başaran kuşlara göz atalım... Angry Birds Çılgınlığı devam ediyor ve yalnızca oyun dünyasında değil, hizmet sektöründe de çok sayıda üründe bu karakterleri görebiliyoruz. Kızgın kuşlarımız bu gergin hallerine rağmen gayet sevimli ve ilgi çekici bir hal almış durumdalar ve sizler de doğum günlerinizde bu karakterleri yanınızda görmek istiyorsanız Angry Birdsh Doğum Günü paketi siparişlerinizi verebilirsiniz.

Çocuklarınızı mutlu etmek aynı zamanda sizlerin mutluluğuna da katkıda bulunacak ve onların özel bir gün geçirmesi ile birlikte sizleri de daha keyifli hale getirecektir. Bu paket tamamen Angry Birds karakterleri ile süslenmiş ve konsept olarak da bunu sunuyor.

Fiyatlarımız oldukça uygun ve Angry Birds'ün sevimli tasarımları da bu pakette yerini almış durumda. Güzel ve keyifli bir doğum günü organizasyonunda kahramanlarımızın da yanınızda yer almasını istiyorsanız harekete geçebilir ve siparişlerinizi en uygun rakamlar eşliğinde verebilirsiniz. Daha birçok farklı karakter de yine bu mecrada sizlere sunulmaktadır.

60 adet üründen 0 - 100 arasındakiler