BABY MINNIE

BABY MINNIE

1 yaş doğum günleri her anne ve baba için ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü ilk yaş bebeğinin büyüme yolunda attığı ilk adımdır. Anne ve babaların da ebeveyn olarak ilk seneleri doldurmaları bakımından önem taşır. Bu yüzden 1 yaş hazırlıkları önemlidir.
1 Yaş partileri için yapacağınız hazırlıklarda öncelikle tema belirlemenizde fayda vardır. Tema belirlendikten sonra gerekli parti süslemeleri ve parti malzemeleri için hazırlıklar yapılabilir.
Minnie ve Mickey Mouse temaları doğum günlerinin vazgeçilmez teması olarak ilk akla gelenlerdendir. 1 yaş partileri için de özel olarak tasarlanmış Baby Minnie ve Baby Mickey temaları ilk yaşını doldurmuş sevimli minikler için en güzel 1 yaş parti temalarıdır.
Baby Minnie teması ile düzenleyeceğiniz partiniz için gerekli olabilecek tüm parti malzemeleri ve aksesuarlarına bu kategorimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerinizi standart olarak sipariş verebileceğiniz gibi kişiye özel olarak da sipariş oluşturabilirsiniz.
Bu kategorimiz içerisinde Baby Minnie masa örtüsü ,tabak ,bardak ve peçete takımlarının yanı sıra, sizler için hazırladığımız Baby Minnie doğum günü setlerde bulunmaktadır. Ürünlerinizi tek tek seçmek yerine avantajlı doğum günü setlerimizi de tercih edebilirsiniz.
Bu özel günde her şeyin kusursuz olmasını istiyorsanız, işinizi şansa bırakmayın. Partisepeti lisanslı ürünleri ile doğum günü partinizde fark yaratın!

40 adet üründen 0 - 100 arasındakiler