Bizi takip etmeyi unutma!

Neon Gözlük Glasses

Neon Gözlük

Şapka Maske Taç

Şapka Maske Taç

Halloween Maskesi Ve Şapka Çeşitleri

Cadılar bayramına özel birçok maske ve şapka, online platformlarda satışa çıkarılıyor. Başta mor, kırmızı ve siyah olmak üzere farklı renkleri bulunan ürünler, sepete eklenerek anında sipariş edilebilir. Hem şapka hem de maskelerde yüzde yirmiye varan indirim fırsatları mevcut.

 Örümcekli Şapkalar ve Ürün Özellikleri

 İlk seçenekler arasında örümcekli Halloween şapkaları yer alıyor. Standart ölçülerde üretilen bu şapkalar ince ve dayanıklı kumaşlardan üretilmiştir. Tasarımında örümcek ağı desenlerinin kullanıldığı orijinal şapka modelleri de aynı kategoride yer almaktadır. Mor dışında siyah ve turuncu gibi alternatif renkleri de fiyat farkı olmaksızın temin edilebilir.

 Tüllü Cadılar Bayramı Kostümü

 Tüllü kostüm ve şapkadan oluşan ürünlerin üretiminde pamuk ve polyester gibi kaliteli kumaşlar kullanılmıştır. Mor ve siyah renklerinin birbiriyle uyumlu biçimde kullanıldığı kostümler hem estetik bir görünüme hem de dayanıklı bir yapıya sahip. Satın alındıkları takdirde uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesinde giyilebilir. Fabrikasyon dikimi olmayıp özel atölyelerde üretilmiştir. Kuru temizlemeye verilmesi gereken tüllü kostümlerin garanti süresi 1 yıldır.

 Bal Kabağı Şapka Modelleri

 Cadılar Bayramı ile özdeşleşmiş olan bal kabağı artık şapka tasarımlarında da sıklıkla kullanılıyor. İnce peluştan imal edilen bal kabağı şapkaları hem erkek hem de kız çocukları için uygundur. Özgün tasarımıyla ilgi çeken bu ürünlerde de yüzde on ile on beş arasında değişen indirim seçenekleri mevcut. Hafta içi verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya veriliyor. Şapka ve maskelerin tahmini teslimat süresi 3 iş günüdür.

 Cadılar Bayramına Özel Maske Seçenekleri

131 adet üründen 0 - 100 arasındakiler