Bizi takip etmeyi unutma!

Neon Gözlük Glasses

Neon Gözlük

Cadılar  Bayramı

Cadılar Bayramı

Cadılar Bayramı Parti Malzemeleri

Cadılar Bayramı daha çok Batılı ülkelerin bir geleneği olsa da ülkemizde de eğlence amaçlı kutlanmakta ve ortaya renkli görüntüler çıkmaktadır.Cadılar Bayramı süsleri ve Halloween parti malzemeleri Kutlamalarının en belirgin sembolü ise gülen balkabağıdır.
Her sene 31 Ekim de kutlanan Cadılar Bayramının ürünlerinin habercisi balkabaklarını gördüğümüzde eğlenceli Halloween Partileri de yaklaşıyor demektir. Yurt dışında genellikle korkunç kostümler giyerek kapı kapı dolaşıp şeker ve hediye toplayan çocuklar, Halloween geleneğini bu şekilde sürdürmektedir. Korkunç kostümleri ile kapılarını çaldıkları kişilere şaka mı şeker mi sorusunu yönelten minikler, şakayı tercih eden ve şeker vermeyen ev sahiplerine çeşitli muzipliklerde bulunurlar. Ev sahibi hiç riske girmek istemez ise çocuklara peşinen şeker veya harçlıklarını verir.
Ülkemizde ise Halloween kutlamalarının en çok dikkat çeken kısmı maskeli ve kostümlü partilerin organize ediliyor olmasıdır. Kostümlü partilerde de en çok tercih edilenler genelde korku filmi karakterleridir. Yüz boyama makyajları ve kostümler ile birlikte birçok insan korku filminden fırlamış gibi bir hale bürünür ve ortaya film sahnelerini aratmayacak görüntüler çıkar.
Her türlü parti malzemeleri ihtiyacında yanınızda olan Partisepeti, Cadılar Bayramı kutlamaları için de çeşitli parti aksesuarları ve kostümlerini sizlere sunuyor. Cadı şapkalarından, çeşitli cadılar bayramı kostümlerine, yüz boyama setlerinden pelerin çeşitlerine kadar maskeli bir baloda ihtiyacınız olabilecek tüm Cadılar Bayramı aksesuarlarına Partisepeti ayrıcalığı ile sayfamızdan ulaşabilirsiniz.