Bizi takip etmeyi unutma!

Neon Gözlük Glasses

Neon Gözlük

DENİZCİ DOĞUMGÜNÜ

DENİZCİ DOĞUMGÜNÜ

Denizci Parti Malzemeleri

Çocuklarınızın denize ve gemilere olan merakını güzel bir parti ile birlikte uyandırmaya ne derseniz ? Denizci doğum günü  konseptine sahip olan bu özel paket ile birlikte sizler de doğum günlerini eğlenceli bir hale getirebileceksiniz. Denizci simgeleri ve motiflerinin yer aldığı özel ürünler sayesinde beklentilerinize yanıt alabilicek ve onun mutluluğunu da paylaşabiliceksiniz.

Paketler kişi sayısına göre düzenleniyor ve zaten kategoriyi detaylı bir şekilde incelerseniz kalabalık insan gruplarına uygun alternatiflerin yer aldığını da görebilirsiniz. Bardak, Şapka, Çatal bıçak takımı ve daha bir çok farklı üründe denizci sembolleri yer alıyor ve çocuklarınızla birlikte denizin tadını bu partide çıkartabiliyorsunuz.

Mavinin en güzel tonu seçilmiş ve renk konusunda daha canlı bir tok karşınıza çıkıyor. Kalite konusunda şüphesiz olmasın çünkü gayet kusuruz ve gayet sağlam ürünler olduğunu sizler de satın aldığınızda daha net bir şekilde göreceksiniz. Siparişlerinizi bir an önce verebilir ve ürünlerinize kısa sürede kavuşabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve profesyonel bir kimlik ile siz değerli dostlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

118 adet üründen 0 - 100 arasındakiler