Bizi takip etmeyi unutma!

Neon Gözlük Glasses

Neon Gözlük

JAPON FENERİ

JAPON FENERİ

Japon Feneri Fiyatları

Fener süsleri, parti alanına renkli ve canlı bir atmosfer katmak için harika bir üründür. Farklı renklerde ve boyutlarda fener süsleri kullanarak parti alanına güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Fener süsler kağıt ve tel malzemesinden yapılmıştır ve içlerine ışıklandırma ekleyerek gece partileri içinde uygun hale getirebilirler. Ayrıca, açık hava partileri veya bahçede kutlanılacak doğum günü partileri için idealdir.

Fener süsleri, masa dekorasyonu olarak kullanabilir ayrıca fener süsleri genellikle kolayca asılabilen ve kaldırılabilen hafif yapıları sayesinde parti dekorasyonu için çok pratik bir ürün seçeneğidir.

Japon feneri, bahçe veya peyzaj tasarımında kullanılan bir aydınlatma ürünüdür. Japon fenerleri japon bahçesi tarzının bir parçası olarak özellikle popülerdir. Japon fenerler genellikle kırmızı, gold, beyaz, gümüş, pembe, mavi, sarı, turuncu renklerde mevcuttur.

Japon fenerlerinin ana parçaları, alt taban, orta gövde ve üst gövdeden oluşur. doğum günü partilerinde alan süslemeleri ve bahçedeki yolları süslemek için kullanılmaktadır.

Japon fenerleri, bahçe tasarımı için önemli bir ürün olarak kabul edilir ve aydınlanmanın yanı sıra zihinsel aydınlanma ve ruhsal farkındalık sembolü olarak da kabul edilirler.

Japon fenerleri, doğum günü partisi çin uygun bir dekorasyon ürünüdür dilerseniz diğer doğum günü süsleri olan renkli balonlar, konfetileri parti şapkaları, süslemeler ve masa süslemeleri gibi diğer dekorasyon ürünlerinide tercih edebilirsiniz. Ayrıca mumlar ve led ışıklar gibi farklı aydınlatma ürünleride parti atmosferine katkıda bulunabilir.

Japon Feneri Kurulumu

41 adet üründen 0 - 100 arasındakiler