Kız Doğum Günü Setleri

Kız Doğum Günü Setleri

Kız Doğum Günü Setleri

Yeni yaş günde yanında yer almak istemez misiniz?  Öyle zannediyoruz ki her ebeveynin bu soruya vereceği yanıt aynı olacaktır. Güzel bir parti ve eğlenceli bir gün ile birlikte onun yüzündeki mutluluğu görmek her ebeveyni de ayrı ayrı mutlu edecektir. Peki kız doğum günü setleri bu aşamada sizlere sanıl yarımcı oluyor ya da sizlere neler sunuluyor? Gelin hep birlikte göz atalım...

Kızlarınızın ilgi alanına göre bir konsept belirlemenizde ve parti için süsleme çalışmakarına yapmanızda bu setler en iyi şekilde fayda sağlayacaktır. Çizgi film karakterlerinden tutun da rock müziğin en özel sembollerinin yer aldığı sert tasarımsal da yine bu kategoride yerini almış durumda.

Fiyatlar oldukça uygun ve renk alternatifleri de çok fazla. Detaylı bir şekilde incelediğinizde pembe rengin daha yoğun kullanıldığını görebiliyoruz ve bunun yanı sıra uğur böceği konsepti de farklı renk ve farklı konseptler için tavsiye edebiliceğimiz setler arasında yerini almış ve siz değerli dostlarımıza sunulmuş durumda.

97 adet üründen 0 - 100 arasındakiler