Bizi takip etmeyi unutma!

Neon Gözlük Glasses

Neon Gözlük

MINNIE DOĞUMGÜNÜ

MINNIE DOĞUMGÜNÜ

Minnie Doğum Günü

Disney'in yarattığı en sevimli karakterlerden bir tanesi ile karşınızdayız... Bu sevimli karakter kadınlarımızın ilgisini çekmeyi başardı ve birçok tasarım üründe de baskı olarak yerini aldı. Bizler de doğum günü partileriniz için bu karakteri kullanmayı tercih ettik ve Minnie doğum günü ürünleri ile karşınıza çıkmaya karar verdik.

Kusursuz bir görüntü ve eğlenceli bir parti hazırladğında iseniz sizlerde siparişlerinizi verebilirsiniz. Minnie ile birlikte yeni yaşınızı kutlayabilir ve renkli bir konsept belirleyebilirsiniz. Bu sevimli karaktelrimizi birçok üründe kullandık ve sizlerin beğenisine sunduk. Dilediğiniz an siparişlerinizi verebilir ve hızlı teslimat ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

 Minnie, oldukça eğlencel bir karakter ve çizgi film dünyasının da en sevimli kahramanlarından bir tanesidir. Bu karakteri sizler de beğeniyor ve ona hayranlık duyuyorsanız doğum günlerinizde onu misafir edebilirsiniz. Renkli bir parti sizleri bekliyor ve bu renkli partiyi Minnie ile birlikte süslemek de çok daha doğru olacaktır.  Fiyatlarımız her bütçeye hitap edecek ölçüde ayarlandı ve piyasaya göre de çok daha uygun...

81 adet üründen 0 - 100 arasındakiler