Bizi takip etmeyi unutma!

Neon Gözlük Glasses

Neon Gözlük

PARTİ MALZEMELERİ

PARTİ MALZEMELERİ

Parti Malzemeleri

Doğum günü organizasyon içerisine girmek ve başarılı bir parti meydana getirmek doğru planlama yapmaktan geçmektedir. Bir doğum günü partisi için ihtiyaç duyulan parti malzemeleri

 doğru seçmek gerekmektedir.

Bir Doğum Günü Partisi Nasıl Organize Edilir?

 Doğum günü partisi organizasyonu için öncelikle konsepti belirlemekle işe başlanmalıdır. Doğum günü partisi kim için düzenlenecek kadı, erkek, çocuk, sevgili gibi birçok kimlik söz konusu ve bu kimliklere göre süslemeler oluşturulmalıdır.

 Doğum günü için konsept parti malzemeleri seçilirken partinin bilinen mi yoksa sürpriz bir parti olarak mı düzenlenecek bu alternatife de karar vermek oldukça önemlidir. Bu soruların yanıtına göre parti malzemeleri seçimi yapılacaktır.

 Doğum günü partisi malzeme çeşitlerine ulaşılmasıyla aslında organizasyonu hazırlamanın hiç de zor olmadığını göreceksiniz.

Temalı Doğum Günü Partileri

 Tema olarak ifade edilen bir karakter ya da maskeli doğum günü partileri gibi farklı konseptte organizasyonlar olarak ifade edilmektedir. Kız çocuğu doğum günü temalı olarak organize edilmesi halinde Deniz kızı, Lol bebekler, karlar ülkesi, kral Şakir gibi çizgi film ve karakterleri olarak doğum günü organizasyonu için parti malzemeleri temin edilmelidir.

parti malzemeleri detaylarına bakıldığında örneğin Karlar Ülkesi doğum günü partileri için Kar tanesi şekilli folyo balon, ayaklı çember balon Tag, Karlar Ülkesi temalı masa örtüsü veya isteğe göre Karlar Ülkesi Frozen örtüsü kullanılabilir. Yine Karlar ülkesine temasına uygun kağıt tabaklar, Karlar Ülkesi Frozen bardak kullanılması hem pratik hem de konsepte uygun olacaktır.

 Temalı doğum günleri organizasyonu esnasında tüm malzemeleri içeren setler hem uygun fiyatlı hem de tüm ayrıntısına kadar içeriği doldurulmuş olması sebebiyle www.partisepeti.com/parti-malzemeleri web sitesi üzerinden sıklıkla tercih edilmektedir.

Doğum Günü Partisi Su Şişeleri Tema Etiketleri

 Doğum günü partileri için genellikle çocuklara yönelik tema konsepti tercih edilmektedir. Bu alanda doğum günü sahibinin istediği temaya uygun bir parti organizasyonu için gerekli parti malzemeleri içerisinde su şişelerinin çevresini saracak etiketler göze çarpmaktadır. Bu bağlamda konseptin bütünlüğü bozulmayacak ve en ufak ayrıntısına kadar www.partisepeti.com/parti-malzemeleri web sayfası üzerinden ulaşarak satın alabilirsiniz.

Doğum Günü Davetiyeleri

 Doğum günü için çağrılacak özel misafirler için tasarımlı doğum günü davetiyelerini unutmamak gerekiyor. Ana tam konseptine uygun davetiyeler için parti malzemeleri kapsamında unutulmamalıdır. Davetiye içerisine ufak hoş notlar ile birlikte davetin yapılacağı yer ve saat bildirimi yapılmakta ve doğum günü sonrasında misafirlerin o günün anısı olarak saklayacaklardır. Doğum günü davetiye çeşitleri konsepte göre seçilmelidir. Eğer sürpriz bir konsept ise bu durumda

Parti Malzemeleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 Bir doğum günü partisi organizasyonu yapılırken olması gereken parti malzemeleri

 detaylarına bakılacak olursa masa süsleri ve doğum günü masasının dizaynı ilk göze çarpanlar arasındadır. Temalı bir doğum günü ise masa örtüsü tabak ve bardaklar, bardak altlıkları, sandalye süsleri, Kağıt peçete isteğe bağlı rengarenk maskeler ve mumlar kullanılmalıdır.

 Renk konsepti yetişkin veya çocuk doğum günlerine göre değişkenlik göstermektedir. Doğum günü pastası üzeri temalı olması atlanmamalıdır. 7-8 yaş çocuklara yönelik doğum günü partileri hazırlıyorsanız çocuğunuzun hayallerini süsleyen kahramanları ana tema olmak üzere kullanabilirsiniz.

 Çocuklar doğum günü partilerini çok severler ve mutlu olurlar onların bu mutluluklarını arkadaşlarıyla beraber paylaşmak için sınırsız parti malzeme çeşitlerine www.partisepeti.com/parti-malzemeleri linkini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Konfeti ve Balon

 Doğum günü partisi yapılacak alanın genişliğine göre parti malzemeleri çeşitlendirmeye gidilebilmektedir. Alan geniş ve bir salon tutularak hazırlıklar yapılıyorsa renkli konfetilerin kullanılması çok yerinde olacaktır. Ayrıca renkli ve parlak balonlar ortamı güzelleştiren diğer önemli parti malzemeleri arasında yer almaktadır.

Doğum Günü Afişleri

 Özellikle yetişkin doğum günü partilerinde veya özel sevgiliye hazırlanan doğum günleri için duvar afişleri sıklıkla tercih edilmektedir. Genellikle doğum günü sahibinin bir fotosu afiş olarak kullanılmaktadır. Doğum günü afişlerini hazırlamak ve yardım almak konusunda wwwpartisepeti.com web sitesi içerisinde yer alan afişler başlığından alternatiflere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Alternatif Doğum Günü Malzemeleri

 Geniş konsept olarak bir doğum günü partisi organizasyonu yapılıyorsa o parti için kullanılacak olan parti malzemeleri en ince ayrıntısına kadar değerlendirilmelidir. Alternatif olarak doğum günü malzemeleri içerisinde yer alan ve doğum günü partileri konusunda fark yaratacak parti maskeleri bileklikler, konsept maskeler kullanılabilir. Bu bağlamda hem misafirlerinizin hem de doğum günü sahibinin mutlu olması ve eğlenmesine olanak sağlayacaktır.

Doğum Günü Partisi Tamamlanma Aşamasında Kontrol Edilecekler Listesi

 Doğum günü partinizi organize ettiniz acaba eksik bir şey kaldı mı? sorusuna yanıt olarak bir kontrol listesi hazırlamanızda fayda olacaktır. Kontrol Listesinde bulunması gerekenler

 - Masa örtüleri, sandalye örtü ve süsleri

 - Tabak ve bardak ile su şişesi etiketleri

 - Balonlar, afişler ve konfetiler

 - Doğum günü pastası

 - Maskeler ve fosforlu gözlükler(isteğe bağlı)

 - Konsepte uygun şapkalar

 - Doğum günü mumları

 - Kız çocukları için parti taçları

 - Erkek çocuklarına uygun çizgi karakter temalı bir doğum günü ise konsept bütünlüğünün kontrol edilmesi

 - Kostümlü doğum günü partisi ise kostümlerin kontrol edilmesi

 - Doğum günü çıkışında isteğe bağlı doğum günü sahibinden o günün anısına küçük hediyeler

 - Doğum günü davetiyeleri

 Kontrol listesi tamam ise doğum günü partisi hazır demektir.

Kutlama ve özel gün partilerinin vazgeçilmez ürünleri parti aksesuarlarıdır. Parti aksesuarlarında farklı alternatiflerin sunulması, parti konseptlerinde bütünlük oluşturulmasına imkan sağlar.

Parti Malzemeleri Çeşitleri

Gösterişli ve dikkat çekici bir parti düzenlemek istiyorsanız parti malzemeleri kategorisindeki ürünler sizlere yardımcı olabilir. Üstelik hayalleri süsleyen bir parti için bu malzemelere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Partilerinizi süsleyip renk katacak malzemeleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Konuşma Balonları

Parti Gözlükleri

Balon

Folyo Balon

Parti Maskeleri

Parti Şapkaları

Konfeti

Parti Taçları

Magnet

Rozet

Parti Afişleri

Mum

Pleksi Ayna

Çerçeve

Kostüm

Kuşak

Davetiye

Bu malzemelerin farklı renk, desen ve boyutları ihtiyaçlarınıza uygun şekilde mevcuttur. Ürünleri tekli satın alabileceğiniz gibi çoklu paketlerle daha uygun fiyata da temin edebilirsiniz. Her yaş grubunun kullanabileceği eğlenceli parti malzemeleri ile istediğiniz konsepti oluşturabilirsiniz.

Parti Malzemeleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parti malzemesi seçerken belli kriterlere göre alışveriş yapmak sizler için daha faydalı ve yol gösterici olacaktır. Eğer farklı seçenekler arasında kararsızlık yaşıyorsanız birbirine uyumlu ürünlerden oluşturulmuş parti paketlerini tercih edebilirsiniz. Ürün seçerken yeterli adette temin edebilmek için öncesinde ihtiyaç doğrultusunda sayı belirlemelisiniz. Ürünlerin kullanmamış ve paketli olması da hijyen açısından son derece önemli bir kriterdir. Alınan ürünlerin partinizin bütünlüğüne uygun parçalar olması da görsel açıdan önemlidir.

En Çok Tercih Edilen Parti Malzemeleri

Partilerin vazgeçilmezi olan konuşma balonları ve maskeler partilerde en çok tercih edilen malzemelerin başında gelmektedir. Bu malzemeler sayesinde davetlilerle fotoğraf çekimi yaparak eğlence anılar biriktirilebilmektedir. Ayrıca konfeti, mum, taç, balon, gözlük, afiş ve kostümler de bir partinin olmazsa olmaz ürünlerindendir. Kalabalık bir davet veriliyorsa davetiye sıkça tercih edilir. Misafirlerinize anı olması olması amacıyla da magnet gibi hediyelikler de dağıtılabilir.

Parti Malzemelerinde En Yeni Seçenekler

Online platformlarda satışa çıkarılan parti malzemeleri hem doğum günü hem de yeni yıl partilerinde kullanılabilir. Her bütçeye uygun aksesuarlar, yirmiden fazla renk seçeneğiyle alıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Parti Maskeleri ve Renk Seçenekleri

 Standart ölçülerde üretilen parti maskelerinin eni 10, boyu 15 cm'dir. Tüylü ve taşlı maskelerde kırmızı, pembe ve turuncu gibi canlı renk seçenekleri mevcut. Kaliteli plastikten imal edilen bu aksesuarlar uzun ömürlüdür ve birçok partide tekrar tekrar kullanılabilir. Mevcut kategorinin çok satan diğer ürünleri arasında V For Vandetta ve fosforlu korsan maskeleri yer alıyor Balo maskelerinde öne çıkan renkler sarı, beyaz ve mavidir. Ek seçenekler arasında Spider Man, atom karınca, kuzu ve maymun maskeleri bulunuyor.

Parti Şapkalarında Yeni Seçenekler

 Partilerin çok daha renkli ve eğlenceli geçmesini sağlayan şapkalarda onlarca farklı renk uygun fiyat garantisiyle satışa çıkarılıyor. Pullu ve simli şapkalara alternatif olarak üretilen helogramlı şapkalar ışıltılı bir görünüme sahiptir. ''Parti Şapkaları'' kategorisine tıklayan alıcılar fuşya, turuncu ve gök kuşağı renklerini bünyesinde barındıran peruk çeşitlerini de sipariş edebilir. Yıl başı partilerinin vazgeçilmezi olan katyon şapkalar da son yılların çok satan parti şapkaları arasında yer alıyor.

Parti Taçları

 ''İyi ki doğdun'' yazılı parti taçları bu kategorideki ilk seçenekleri oluşturuyor. Bunun dışında ponpon ve saçlı kraliçe taçları da büyük bir rağbet oranına sahip. Son yıllarda erkekler için de çeşitli taçlar üretiliyor. Kral ve korsan temalı taçlar sepete eklenerek pratik bir şekilde sipariş edilebilir.

Parti Malzemelerinde Diğer Seçenekler

 Satışa çıkarılan pati malzemeleri şapka, maske ve taçlar ile sınırlı değil. Bunun dışında doğum günü mumları ve afişleri, davetiyeler, kuşaklar, konuşma balonları ve konfetiler de tekli ve set olarak satın alınabilir.

 

Parti Malzemeleri

Doğum günü organizasyon içerisine girmek ve başarılı bir parti meydana getirmek doğru planlama yapmaktan geçmektedir. Bir doğum günü partisi için ihtiyaç duyulan parti malzemeleri

 doğru seçmek gerekmektedir.

Bir Doğum Günü Partisi Nasıl Organize Edilir?

 Doğum günü partisi organizasyonu için öncelikle konsepti belirlemekle işe başlanmalıdır. Doğum günü partisi kim için düzenlenecek kadı, erkek, çocuk, sevgili gibi birçok kimlik söz konusu ve bu kimliklere göre süslemeler oluşturulmalıdır.

 Doğum günü için konsept parti malzemeleri seçilirken partinin bilinen mi yoksa sürpriz bir parti olarak mı düzenlenecek bu alternatife de karar vermek oldukça önemlidir. Bu soruların yanıtına göre parti malzemeleri seçimi yapılacaktır.

 Doğum günü partisi malzeme çeşitlerine ulaşılmasıyla aslında organizasyonu hazırlamanın hiç de zor olmadığını göreceksiniz.

Temalı Doğum Günü Partileri

 Tema olarak ifade edilen bir karakter ya da maskeli doğum günü partileri gibi farklı konseptte organizasyonlar olarak ifade edilmektedir. Kız çocuğu doğum günü temalı olarak organize edilmesi halinde Deniz kızı, Lol bebekler, karlar ülkesi, kral Şakir gibi çizgi film ve karakterleri olarak doğum günü organizasyonu için parti malzemeleri temin edilmelidir.

parti malzemeleri detaylarına bakıldığında örneğin Karlar Ülkesi doğum günü partileri için Kar tanesi şekilli folyo balon, ayaklı çember balon Tag, Karlar Ülkesi temalı masa örtüsü veya isteğe göre Karlar Ülkesi Frozen örtüsü kullanılabilir. Yine Karlar ülkesine temasına uygun kağıt tabaklar, Karlar Ülkesi Frozen bardak kullanılması hem pratik hem de konsepte uygun olacaktır.

 Temalı doğum günleri organizasyonu esnasında tüm malzemeleri içeren setler hem uygun fiyatlı hem de tüm ayrıntısına kadar içeriği doldurulmuş olması sebebiyle www.partisepeti.com/parti-malzemeleri web sitesi üzerinden sıklıkla tercih edilmektedir.

Doğum Günü Partisi Su Şişeleri Tema Etiketleri

 Doğum günü partileri için genellikle çocuklara yönelik tema konsepti tercih edilmektedir. Bu alanda doğum günü sahibinin istediği temaya uygun bir parti organizasyonu için gerekli parti malzemeleri içerisinde su şişelerinin çevresini saracak etiketler göze çarpmaktadır. Bu bağlamda konseptin bütünlüğü bozulmayacak ve en ufak ayrıntısına kadar www.partisepeti.com/parti-malzemeleri web sayfası üzerinden ulaşarak satın alabilirsiniz.

Doğum Günü Davetiyeleri

 Doğum günü için çağrılacak özel misafirler için tasarımlı doğum günü davetiyelerini unutmamak gerekiyor. Ana tam konseptine uygun davetiyeler için parti malzemeleri kapsamında unutulmamalıdır. Davetiye içerisine ufak hoş notlar ile birlikte davetin yapılacağı yer ve saat bildirimi yapılmakta ve doğum günü sonrasında misafirlerin o günün anısı olarak saklayacaklardır. Doğum günü davetiye çeşitleri konsepte göre seçilmelidir. Eğer sürpriz bir konsept ise bu durumda

Parti Malzemeleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 Bir doğum günü partisi organizasyonu yapılırken olması gereken parti malzemeleri

 detaylarına bakılacak olursa masa süsleri ve doğum günü masasının dizaynı ilk göze çarpanlar arasındadır. Temalı bir doğum günü ise masa örtüsü tabak ve bardaklar, bardak altlıkları, sandalye süsleri, Kağıt peçete isteğe bağlı rengarenk maskeler ve mumlar kullanılmalıdır.

 Renk konsepti yetişkin veya çocuk doğum günlerine göre değişkenlik göstermektedir. Doğum günü pastası üzeri temalı olması atlanmamalıdır. 7-8 yaş çocuklara yönelik doğum günü partileri hazırlıyorsanız çocuğunuzun hayallerini süsleyen kahramanları ana tema olmak üzere kullanabilirsiniz.

 Çocuklar doğum günü partilerini çok severler ve mutlu olurlar onların bu mutluluklarını arkadaşlarıyla beraber paylaşmak için sınırsız parti malzeme çeşitlerine www.partisepeti.com/parti-malzemeleri linkini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Konfeti ve Balon

 Doğum günü partisi yapılacak alanın genişliğine göre parti malzemeleri çeşitlendirmeye gidilebilmektedir. Alan geniş ve bir salon tutularak hazırlıklar yapılıyorsa renkli konfetilerin kullanılması çok yerinde olacaktır. Ayrıca renkli ve parlak balonlar ortamı güzelleştiren diğer önemli parti malzemeleri arasında yer almaktadır.

Doğum Günü Afişleri

 Özellikle yetişkin doğum günü partilerinde veya özel sevgiliye hazırlanan doğum günleri için duvar afişleri sıklıkla tercih edilmektedir. Genellikle doğum günü sahibinin bir fotosu afiş olarak kullanılmaktadır. Doğum günü afişlerini hazırlamak ve yardım almak konusunda wwwpartisepeti.com web sitesi içerisinde yer alan afişler başlığından alternatiflere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Alternatif Doğum Günü Malzemeleri

 Geniş konsept olarak bir doğum günü partisi organizasyonu yapılıyorsa o parti için kullanılacak olan parti malzemeleri en ince ayrıntısına kadar değerlendirilmelidir. Alternatif olarak doğum günü malzemeleri içerisinde yer alan ve doğum günü partileri konusunda fark yaratacak parti maskeleri bileklikler, konsept maskeler kullanılabilir. Bu bağlamda hem misafirlerinizin hem de doğum günü sahibinin mutlu olması ve eğlenmesine olanak sağlayacaktır.

Doğum Günü Partisi Tamamlanma Aşamasında Kontrol Edilecekler Listesi

 Doğum günü partinizi organize ettiniz acaba eksik bir şey kaldı mı? sorusuna yanıt olarak bir kontrol listesi hazırlamanızda fayda olacaktır. Kontrol Listesinde bulunması gerekenler

 - Masa örtüleri, sandalye örtü ve süsleri

 - Tabak ve bardak ile su şişesi etiketleri

 - Balonlar, afişler ve konfetiler

 - Doğum günü pastası

 - Maskeler ve fosforlu gözlükler(isteğe bağlı)

 - Konsepte uygun şapkalar

 - Doğum günü mumları

 - Kız çocukları için parti taçları

 - Erkek çocuklarına uygun çizgi karakter temalı bir doğum günü ise konsept bütünlüğünün kontrol edilmesi

 - Kostümlü doğum günü partisi ise kostümlerin kontrol edilmesi

 - Doğum günü çıkışında isteğe bağlı doğum günü sahibinden o günün anısına küçük hediyeler

 - Doğum günü davetiyeleri

 Kontrol listesi tamam ise doğum günü partisi hazır demektir.

Kutlama ve özel gün partilerinin vazgeçilmez ürünleri parti aksesuarlarıdır. Parti aksesuarlarında farklı alternatiflerin sunulması, parti konseptlerinde bütünlük oluşturulmasına imkan sağlar.

Parti Malzemeleri Çeşitleri

Gösterişli ve dikkat çekici bir parti düzenlemek istiyorsanız parti malzemeleri kategorisindeki ürünler sizlere yardımcı olabilir. Üstelik hayalleri süsleyen bir parti için bu malzemelere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Partilerinizi süsleyip renk katacak malzemeleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Konuşma Balonları

Parti Gözlükleri

Balon

Folyo Balon

Parti Maskeleri

Parti Şapkaları

Konfeti

Parti Taçları

Magnet

Rozet

Parti Afişleri

Mum

Pleksi Ayna

Çerçeve

Kostüm

Kuşak

Davetiye

Bu malzemelerin farklı renk, desen ve boyutları ihtiyaçlarınıza uygun şekilde mevcuttur. Ürünleri tekli satın alabileceğiniz gibi çoklu paketlerle daha uygun fiyata da temin edebilirsiniz. Her yaş grubunun kullanabileceği eğlenceli parti malzemeleri ile istediğiniz konsepti oluşturabilirsiniz.

Parti Malzemeleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parti malzemesi seçerken belli kriterlere göre alışveriş yapmak sizler için daha faydalı ve yol gösterici olacaktır. Eğer farklı seçenekler arasında kararsızlık yaşıyorsanız birbirine uyumlu ürünlerden oluşturulmuş parti paketlerini tercih edebilirsiniz. Ürün seçerken yeterli adette temin edebilmek için öncesinde ihtiyaç doğrultusunda sayı belirlemelisiniz. Ürünlerin kullanmamış ve paketli olması da hijyen açısından son derece önemli bir kriterdir. Alınan ürünlerin partinizin bütünlüğüne uygun parçalar olması da görsel açıdan önemlidir.

En Çok Tercih Edilen Parti Malzemeleri

Partilerin vazgeçilmezi olan konuşma balonları ve maskeler partilerde en çok tercih edilen malzemelerin başında gelmektedir. Bu malzemeler sayesinde davetlilerle fotoğraf çekimi yaparak eğlence anılar biriktirilebilmektedir. Ayrıca konfeti, mum, taç, balon, gözlük, afiş ve kostümler de bir partinin olmazsa olmaz ürünlerindendir. Kalabalık bir davet veriliyorsa davetiye sıkça tercih edilir. Misafirlerinize anı olması olması amacıyla da magnet gibi hediyelikler de dağıtılabilir.

Parti Malzemelerinde En Yeni Seçenekler

Online platformlarda satışa çıkarılan parti malzemeleri hem doğum günü hem de yeni yıl partilerinde kullanılabilir. Her bütçeye uygun aksesuarlar, yirmiden fazla renk seçeneğiyle alıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Parti Maskeleri ve Renk Seçenekleri

 Standart ölçülerde üretilen parti maskelerinin eni 10, boyu 15 cm'dir. Tüylü ve taşlı maskelerde kırmızı, pembe ve turuncu gibi canlı renk seçenekleri mevcut. Kaliteli plastikten imal edilen bu aksesuarlar uzun ömürlüdür ve birçok partide tekrar tekrar kullanılabilir. Mevcut kategorinin çok satan diğer ürünleri arasında V For Vandetta ve fosforlu korsan maskeleri yer alıyor Balo maskelerinde öne çıkan renkler sarı, beyaz ve mavidir. Ek seçenekler arasında Spider Man, atom karınca, kuzu ve maymun maskeleri bulunuyor.

Parti Şapkalarında Yeni Seçenekler

 Partilerin çok daha renkli ve eğlenceli geçmesini sağlayan şapkalarda onlarca farklı renk uygun fiyat garantisiyle satışa çıkarılıyor. Pullu ve simli şapkalara alternatif olarak üretilen helogramlı şapkalar ışıltılı bir görünüme sahiptir. ''Parti Şapkaları'' kategorisine tıklayan alıcılar fuşya, turuncu ve gök kuşağı renklerini bünyesinde barındıran peruk çeşitlerini de sipariş edebilir. Yıl başı partilerinin vazgeçilmezi olan katyon şapkalar da son yılların çok satan parti şapkaları arasında yer alıyor.

Parti Taçları

 ''İyi ki doğdun'' yazılı parti taçları bu kategorideki ilk seçenekleri oluşturuyor. Bunun dışında ponpon ve saçlı kraliçe taçları da büyük bir rağbet oranına sahip. Son yıllarda erkekler için de çeşitli taçlar üretiliyor. Kral ve korsan temalı taçlar sepete eklenerek pratik bir şekilde sipariş edilebilir.

Parti Malzemelerinde Diğer Seçenekler

 Satışa çıkarılan pati malzemeleri şapka, maske ve taçlar ile sınırlı değil. Bunun dışında doğum günü mumları ve afişleri, davetiyeler, kuşaklar, konuşma balonları ve konfetiler de tekli ve set olarak satın alınabilir.