PASTALI DOĞUMGÜNÜ

PASTALI DOĞUMGÜNÜ

Pasta Doğum Günü

Doğum gününün olmazsa olmazlarında biri de kesinlikle pastalardır. Bu pastalar ise bildiğiniz pastalardan biraz daha farklı! konsept olarak pasta doğum günü Tercih yapmak isterseniz eğer doğru kategoride olduğunuzu da bilmeniz gerekiyor. Pasta motifleri ile süslemiş olan birçok ürünü bünyesinde barındıran bu paket ile birlikte sizler de hoş bir konsept yakalayabilicek ve elde edebiliceksiniz.

8kişilik ve 24 kişilik paketlerin yanı sıra daha kalabalık insan topluluklarına verecepşnşz partiler içinde özel paketlerimiz mevcuttur ve en uygun rakamlar ile sizlere sunulduğunu da belirmek isteriz. Pastalarla süslenmiş olan sevimli ürünler sayesinde sizler de konsepti daha kusruz hale getireblir ve tek bir çalışma ile sonuca gideblirsiniz.

Güzel bir prganizasyon için güzel ve hoş bir konsepte ihtiyacınızın olduğunu sizler de çok iyi  biliyorsunuz ve bu tasarsım ürünler de konseptlerinize katkı sağlamaya devam ediyor. Sizler de incelemelerinizi yapabilir ve beğenmeniz durumunda siparişlerinizi online olarak verebilirsiniz. Uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisi ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz...

75 adet üründen 0 - 100 arasındakiler