PEPEE DOĞUMGÜNÜ

PEPEE DOĞUMGÜNÜ

Pepee Doğum Günü

Yerli yapımlardan bir tanesi olan Pepee, her geçen gün daha fazla izleyici kazanıyor ve daha da önemlisi yetli yapımların önünü de açmayı başarıyor. Bu sevimli karakterin çocuklar için ne kadar önemli  bir yere sahip olduğunuda çok iyi biliyoruz. Oyuncakları, Kıyafetleri, Çantaları ve daha birçok farklı ürün grubu ile birlikte çocukların ilgisini çeken bu sevimli karakteri Pepee doğum günü konsepti ile sizlerle sunmak istedik.

Sevimli karakterimiz ile süslenmiş olan birçok ürünün yer aldığı bu paket sayesinde sizler de eğlenceli ve ilgi çekici bir partiye adım atabilicek ve çocuklarınızı da mutlu edebiliceksiniz. Bu sevimli karakter yediden yetmişe birçok insanın da beğenisini kazanmış durumda ve televizyon karşısında yer alan çocuklarımız için en özel çalışmalardan bir tanesi olduğu da aşıkar!

Sizler de parti konseptinizi Pepee üzeirne kurmak ve onunla birlikte güzel bir çalışma yapmak isterseniz eğer hiç vakit kaybetmeden siparişlerinizi tarafımıza iletebilir ve hızlı şekilde ürünlerinize de sahip oolabilirsiniz.

72 adet üründen 0 - 100 arasındakiler