Bizi takip etmeyi unutma!

Neon Gözlük Glasses

Neon Gözlük

SEVGİLİLER GÜNÜ

SEVGİLİLER GÜNÜ

Sevgililer Günü Organizasyon

14 Şubat’ta düzenleyeceğiniz bir sevgililer günü partisi, vereceğiniz en güzel hediyeden bile daha özel hissettirebilir! Mumlar eşliğinde hazırlanan şık bir sofra, etrafı donatacağınız kırmızı gül yaprakları, arka fonda çalan romantik bir müzik ve ortama sıcak bir hava katacak sevgililer günü süsleri ile unutulmayacak bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. İster evde, ister bir mekanda kutlayabileceğiniz sevgililer günü süprizleri hakkında şimdiden düşünmeye başladınız mı?

 

Konsept sizden, parti süsleri bizden! Sevgiliye sürpriz hazırlarken, yaratıcı fikirler üretmenize olanak tanıyan, kırmızı renkli ve kalp temalı süslerin yer aldığı Parti Sepeti’nden yardım alabilirsiniz. Şirin mi şirin kalp balonlar, “love” yazılı, kalp temalı sarkıt süsler ve kalpli led ışıklarla etrafı süsleyerek sıcak bir ambiyans oluşturabilir; kalpli peçeteler, kürdanlar ve masa konfetileri ile sofranızda romantizm rüzgarları estirebilirsiniz!

 

Hatırasız sevgililer günü olur mu? Geçmişten bugüne birlikte geçirdiğiniz güzel anıların yer aldığı aşk albümünüze yenilerini eklemek ve sevginizi resmetmek ister misiniz? Yılda bir defa kutladığınız bu özel günü ölümsüz kılacak, en güzel fotoğrafınızın üzerine sevginizi kelimelerle anlatabileceğiniz kişiye özel afişleri dekor olarak kullanabilir, kalp temalı büyük çerçeveler ile mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz.

 

Sevgililer günü sürprizleri için ihtiyaç duyduğunuz süslemeleri, kişiye özel ürünler, hediyeler ve daha fazlasına kolaylıkla sahip olabileceğiniz Parti Sepeti’nden üye olmadan sipariş verebilir ya da beğendiğiniz ürünleri mağazalarımızdan da satın alabilirsiniz.

Sevgililer günü her yıl 14 şubat' ta kutlanan sevgililer için özel bir gündür, bu günde çiftler birbirlerine sevgilerinin sembolü olarak hediyeler verir, bu hediyeler genellikle; sevgi temalı romantik hediyeler olur, bunlar; sevgililer günü temalı hediyelerdir, örnek olarak; kalpli dekoratif süsler, kalpli uçan balonlar, sevgililer günü sürpriz' leri için süsleme dekorasyon ürünleri, romantik lambalar, sevgililer günü kutlama pastaları, sevgililer günü pasta süs çubukları, romantik mumlar, kalpli konfetiler, sevgililer günü için kişiye özel afiş pano çalışması gibi bir çok seçenek sunuyoruz, bunlardan seçerek sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilirsiniz.
 
Sevgililer gününde hediyeleşmek eşlerin arasındaki bağları güçlendirir, karşımızdaki kişiyi düşündüğümüzü onu önemsediğimizin göstergesidir, böylelikle sevgililerin ilişkilerine ayrı bir önem gösterdiği bir gün olarak tüm sevgilier aynı gün kutlarlar.