Bizi takip etmeyi unutma!

Neon Gözlük Glasses

Neon Gözlük

Sevgiliye Sürpriz

Sevgiliye Sürpriz

14 Şubat’ta düzenleyeceğiniz bir sevgililer günü partisi, vereceğiniz en güzel hediyeden bile daha özel hissettirebilir! Mumlar eşliğinde hazırlanan şık bir sofra, etrafı donatacağınız kırmızı gül yaprakları, arka fonda çalan romantik bir müzik ve ortama sıcak bir hava katacak sevgililer günü süsleri ile unutulmayacak bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. İster evde, ister bir mekanda kutlayabileceğiniz sevgililer günü süprizleri hakkında şimdiden düşünmeye başladınız mı?

 

Konsept sizden, parti süsleri bizden! Sevgiliye sürprizhazırlarken, yaratıcı fikirler üretmenize olanak tanıyan, kırmızı renkli ve kalp temalı süslerin yer aldığı Parti Sepeti’nden yardım alabilirsiniz. Şirin mi şirin kalp balonlar, “love” yazılı, kalp temalı sarkıt süsler ve kalpli led ışıklarla etrafı süsleyerek sıcak bir ambiyans oluşturabilir; kalpli peçeteler, kürdanlar ve masa konfetileri ile sofranızda romantizm rüzgarları estirebilirsiniz!

 

Hatırasız sevgililer günü olur mu? Geçmişten bugüne birlikte geçirdiğiniz güzel anıların yer aldığı aşk albümünüze yenilerini eklemek ve sevginizi resmetmek ister misiniz? Yılda bir defa kutladığınız bu özel günü ölümsüz kılacak, en güzel fotoğrafınızın üzerine sevginizi kelimelerle anlatabileceğiniz kişiye özel afişleri dekor olarak kullanabilir, kalp temalı büyük çerçeveler ile mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz.

 

Sevgililer günü sürprizleri için ihtiyaç duyduğunuz süslemeleri, kişiye özel ürünler, hediyeler ve daha fazlasına kolaylıkla sahip olabileceğiniz Parti Sepeti’nden üye olmadan sipariş verebilir ya da beğendiğiniz ürünleri mağazalarımızdan da satın alabilirsiniz.

62 adet üründen 0 - 100 arasındakiler

Sevgililer gününde sevdiğiniz kişiye sürpriz yaparak onun gönlünü tekrar fethedebilirsiniz sevginizi yükseltir aranızdaki sevgi bağlarını güçlendirebilirsiniz, sevgilisi tarafından düşününldüğünü, önemsendiğini hatırlamak yada bunu anlatan bir sürpriz ile karşılaşmak onun size olan sevgisini yükseltecektir, sizde sevgililer gününde eşinize veya sevgilinize sürprizler yapabilirsiniz, örneğin evinizi sevgililer günü için süsleyebilir, sevgilinize sürpriz bir karşılama hazırlayabilirsiniz, 14 Şubat sevgililer gününe özel süslemeler; Çeşitli renklerde Kalpli uçan balonlar, sevgi aşk temalı ışıklandırma romantik lambalar, kalpli mumlar, sevgililer günü duvar süsleri, romantik duvar yazı süsleri, gül yaprakları ile evin girişinden itibaren romantik bir yol yapabilirsiniz, kalpli duvar süsleri ile sevgililer günü sürprizleri yapabilirsiniz.