Bizi takip etmeyi unutma!

Neon Gözlük Glasses

Neon Gözlük

SPONGE  BOB DOĞUMGÜNÜ

SPONGE BOB DOĞUMGÜNÜ

Sponge Bob Doğum Günü Malzemeleri

Sponge Bob doğum günü paketi ile farklı  ve gösterişli bir konsept  sizleri bekliyor. Sevimli karakterimiz, çizgi film ve animasyon dünyasında yerini almaya devam ediyor ve yeni dönem çocuklarının da en çok takip ettiği karakterlerden bir tanesi olduğu aşikar! Site olarak by sevimli karakteri şık bir konsept ile sizlere sunmayı tercih ettik ve kısa sürede büyük ilgi gördüğünü de belirtmek isteriz.

Gülen yüzü ve eğlenceli tavrı ile partilerinizi de daha renkli ve daha haraketli hale getircektir. ve paket içerisinde yer alan Balon,  şapka, parti seti, çatal bıçak takımı ve daha birçok farklı ürün ile birlikte sizler de konsepti tamamen bu karaktere uygun şekilde hazırlayabiliceksiniz.

Uygun fiyatlarımız ve eğlenceli konsept çalışmalarımız ile birlikte sizlere daha kalabalık ürün gruplarını sunmaya devam ediyoruz. Geniş bir yelapzeye sahibiz ve Sponge bob ile birlikte çizgi film ve animasyon dünyasının birçok farklı karakteri de yine bu mecrada yerini almaya ve siz dğerli dostlarımıza sunulmaya devam ediliyor.

87 adet üründen 0 - 100 arasındakiler