SU ŞİŞESİ BANDI

SU ŞİŞESİ BANDI

Su Şişe Bandı

Su şişelerini sevimli  bir şekilde süslemeye ne dersiniz? Sizlere daha önce de bahsetmiştik detaylar konusunda fazlasıyla hassas davranıyoruz ve insanların parti türlü etkinliklerde detayları bizim kadar önemsediğinin de farkındayız. Bir pet şişeyi süslemek bile akla gelebilecek en son şeylerden olabilir ancak biz bunu önceki haline getiriyor ve tasarım harikası şişeler yaratabilmeniz adına şu şişesi bandı satışı yapıyoruz

İncelerseniz eğer fiyatlar çok uygun ve şişelerin aldığı sevimli halleri görünce içinize fazlasıyla sinecektir diye düşünüyoruz. Batman ve Minion rush gibi karakterlerinin yer aldığı su şişeleri, partileri daha eğlenceli hale getirecektir ve  bunun yapmak için çok fazla masrafa da gerek kalmıyor.

Kategoride yer alan diğer karakterleri de detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz ve bu aşamada geniş ürün yelpazesine ve aksesuarlara sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Beklentileriniz bizim için önemli ve bu beklentileri de en doğru şekilde karşılamaya ekstra özen gösteriyoruz. Sizler de seçimlerinizi yaparak siparişlerinizi en kısa sürede teslim alabilirsiniz.

24 adet üründen 0 - 100 arasındakiler