Bizi takip etmeyi unutma!

Neon Gözlük Glasses

Neon Gözlük

UÇAN BALON VE FOLYO BALONLAR

UÇAN BALON VE FOLYO BALONLAR

UÇAN BALON VE FOLYO BALONLAR

Balon Çeşitleri Ve Fiyatları

Başta doğum günü partileri ve yılbaşı kutlamaları olmak üzere birçok etkinlikte kullanılan balonlar farklı renklerde ve desenlerde üretiliyor. Uçan balon çeşitlerini de diğer balonlar gibi Türkiye'nin her yerinden sipariş edebilirsiniz. Siparişi tamamlanan ürünler, 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Balon fiyatları ise hem ürünün türüne hem de sayısına göre farklılık göstermektedir.

 Rakam Folyo Balonlar

 Bazı balon çeşitleri sadece doğum günlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bunların başında üzerinde rakamların yazılı olduğu balonlar gelir. 0'dan 9'a kadar tüm rakamların yazılı olduğu balonlar tekli ya da toplu satın alınabilir. Örneğin 34. yaşını kutlayan biri için 3 ve 4 yazılı uçan balon çeşitleri sipariş edilebilir.

 Başta mavi, sarı ve kırmızı olmak üzere birçok rengi bulunan rakamlı balon çeşitleri hem helyum gazıyla hem de pipetle şişirilebilir. İtalya'da üretilen folyo balonlar, tek kullanımlık değildir. İndikten sonra tekrar tekrar çeşitli kutlamalarda ve organizasyonlarda kullanılabilir.

 Gökkuşağının renklerinden oluşan balonlar da uygun fiyata satın alınabilir. Pembe, siyah, gümüş, rose ve gold da mevcut renk seçenekleri arasında yer almaktadır.

 Ayaklı çember balonlar da bu kategoride yer almaktadır. Alıcıların adreslerine 2 metrelik misina ipleri ile birlikte gönderilen ayaklı çember balonların kurulumu oldukça basittir. Misina ile birlikte balon pompası da gönderilmektedir. 40'lı paketlerde satışa çıkarılan ayaklı balonların yüksekliği ise 163 santimetredir.

 Harf Folyo Balonlar ve Özellikleri

 Rakamlı balonlarla doğum günü kutlanan kişinin yaşını yazabileceğiniz gibi, harfli folyo balonlarla ismini yazmanız da mümkündür. A'dan Z'ye tüm harflerin yer aldığı balonların en küçüğü 35 santim, en büyüğü ise 1 metredir. Bunun dışında 76 ve 90 santim ebadındaki balonlar da parti süslemelerinde kullanılabilir.

 Aynı kategoride kelime ve cümlelerden oluşan balonlar da mevcuttur. "Tek" anlamına gelen "One" yazılı balonların dışında "Happy Birthday", "Happy New Year", "İyi ki Doğdun" ve "Welcome" yazılı balonlar sepete eklenerek anında sipariş edilebilir. Son yıllarda ülkemizde de kutlanmaya başlanan Cadılar Bayramı içinse "Halloween" yazılı balon çeşitleri satın alınabilir.

 Şeffaf Tüylü Balonlar

 Kırmızı, lacivert ve pembe gibi canlı renklere ev sahipliği yapan şeffaf tüylü uçan balon çeşitleri helyum gazına uyumludur. Tasarımı ve görünümüyle son derece farklı olan bu balonlar mezuniyet kutlamalarından yılbaşı eğlencelerine, dükkan açılışlarından doğum günü kutlamalarına kadar birçok farklı organizasyonda kullanılabilir.

 Helyum gazı ile şişirilen şeffaf tüylü balonlar, 12 saat boyunca havada kalırlar. İndiklerinde tekrar helyum gazı ile şişirilebilir.

 Şeffaf tüylü balonları duvara yapıştırmak için özel olarak üretilmiş bantları da aynı kategoriden satın alabilirsiniz. 50'li paketlerde satılan balon bantları duvarda iz bırakmaz. Hem küçük hem de büyük balonları yapıştıran bantlar kolayca çıkar. Balon pompaları da aynı kategoriden uygun fiyat garantisiyle satın alınabilir.

 Desenli Balonlar ve Çeşitleri

 Çocuklar için özel olarak üretilen desenli balonlarda onlarca farklı desen seçeneği mevcut. Çocukların ilgiyle izlediği çizgi filmlerde yer alan karakterlerin yer aldığı desenli balon çeşitleri, en çok satın alınan ürünlerin başında geliyor. Rafadan Tayfa, Baby Shark, Pija Maskeliler, Winx ve Karlar Ülkesi temalı balonlarda 8'li paketlerde satılmaktadır. Sipariş vermeden önce "Daha büyük görüntüle" butonuna tıklayarak balonları yakından inceleyebilirsiniz.

 Bunun dışında, unutulmaz çizgi film karakterleri arasında yer alan Mickey Mouse ve Minnie Mouse temalı balonlar da farklı renk seçenekleriyle satın alınabilir. Yıldız, yaprak, havai fişek, dudak, nazar boncuğu, soru işareti, kral tacı da diğer desen seçenekleri arasında yer almaktadır.

 Seni Seviyorum, Girl, Boy yazılı balonların yanı sıra takım temalı balonlar da partinize ayrı bir hava katabilir. Zebra, flamingo ve kuğu baskılı uçan balon ürünlerinde turuncu, mavi, yeşil, gold ve sarı gibi renk seçenekleri mevcuttur.

 Karakterli ve Şekilli Folyo Balonlar

 Çeşitli karakterlerin ve hayvan figürlerinin yer aldığı folyo balonların en küçüğü 20x20, en büyüğü ise 110 santimdir. Cadılar Bayramı'na özel olarak üretilen balonların üstünde yarasa, kedi, bal kabağı ve örümcek şekilleri yer almaktadır. Sıra dışı süslemelerden hoşlananların tercih ettiği uzay temalı balonların ön yüzeyinde astronot figürü, arka yüzeyinde ise Happy Birthday yazısı vardır.

 Love yazılı paraşüt temalı balonların dışında, gökkuşağı, unicorn, polis, mavi balık, yunus, sevimli dinozor ve püsküllü bulut desenlerinden oluşan balonlar da Türkiye'nin 81 ilinden sipariş edilebilir. Deniz kızı, okyanus canlıları, palyaço, aslan, Lol bebek Quenn de diğer seçenekler arasında yer almaktadır. Star Wars hayranları için özel olarak üretilen balonlarda ise Dark Vader, Jedi ve Luke Skywalker karakterlerinin yer aldığı balonlar aynı kategoride satışa sunuluyor.

 Kalpli Balonlar ve Renk Seçenekleri

 Parti ve kutlamaların vazgeçilmezleri arasında yer alan kalpli balonlarda da ondan fazla renk seçeneği mevcut. En çok tercih edilen renklerin başında gold, gümüş ve sarı geliyor. Bunun dışında kırmızı, mavi, lacivert ve pembe renkli kalp balonlar da aynı fiyata satın alınabilir.

 Alternatif Balon Çeşitleri

 Konfetili balon setleri, zincir, baby shower, yıldız desenli balonlar da alternatif balon çeşitleri arasında yer almaktadır.

 Uçan Balon Fiyatları

 Uçan balon fiyatları her cebe uygundur. Toplu alımlarda ve bazı balon çeşitlerinde taksitli ödeme imkanı da sunulmaktadır. Balon fiyatları arasında karşılaştırma yaparak bütçenize en uygun balonları sipariş edebilirsiniz.

 Uçan balonlar renkleri yapıları ve desenleriyle çeşitli ve eğlenceli balonlardır. Çocuklar için vazgeçilmez olan bu balonlar yine çocuklar tarafından fazlaca talep görür. Sadece çocuklara değil her yaşa hitap etmesi bu uçan balonları sizlere özel kılar. İsteğinize göre çeşitli uçan balon temin edebilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı uçan balon çeşitleri sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmeyi amaçlar. Uçan balon çeşitleri çoktur ve bu sayede her organizasyona uyum sağlayabilirler. Uçan balonlar gösterişli ve dikkat çekici olduğundan açılışların bir numaralı gözdesidir. Uçan balonlar çocuklar olduğu kadar büyüklerinde kalbinde yer edinmeyi başarabilmiş şirin helyum dolu balonlardır. Bu balonları özel kılan şey ise havada uzun süre kalabilmeleridir. Uçanlar balonlar çok fazla tercih edilen organizasyon süslemelerinden biridir. Uçan balon çeşitlerifazladır bu da herkese uçan balonları cazip kılar. Uçan balonlar çeşitli mağaza marka ve açılış için tercih edilen süsleme çeşitlerindendir. Uçan balonların çeşitli olması farklı kişi ve yaş grupları için belirlenir. Uçan balonlar kutlamaların gözdesi olmuştur. Doğum günleri, partiler, şenlikler ve düğünler gibi kutlamalarda fazlaca kullanılır. Uçan balon çeşitlerişunlardır; logo baskılı balon: Bu balon çeşidi çeşitli açılış ve marka tanıtımı için özel olarak tasarlanır. kutlama balonları: Bu balonlar özel günlerde doğum günleri, partiler kutlamalar için kullanılır. harf balon: Bu balonlar kutlamalarda sürpriz yapılmak istendiğinde, düğünlerde örneğin kişinin baş harfini uçan balon olarak tasarlanıp istediğiniz boyut ve renkte tasarlanır. Fly tube:  Bu balonlar insan veya kukla şeklinde olan balonlardır. Genellikle açılışlarda tercih edilir istediğiniz renk boyut ve şekilde tasarlanır. Yol takı: yol takı uçan balonları mağaza veya işyeri açılışlarında, şenliklerde kullanılır. Dikkat çekici ve büyük boyutlarda olduğu için bu tarz organizasyonların gözdesidir. Folyo balon: Bu balonların standart baskıları vardır. Latex balonlara göre uzun süre havada kalma özelliğine sahiptir. Çizgi film karakterli balonlar: Bu uçan balon çeşidi çocukların en sevdiği balon çeşitlerinden biridir. farklı karakterler ve çeşitli olması hem kız çocuklarının hem de erkek çocuklarının gözdesi haline gelmiştir. Taraftar balonları: Bu balonlar spor branşlarındaki takımların renklerinin ve logolarının basıldığı uçan balonlardır.

UÇAN BALON VE FOLYO BALONLAR

Balon Çeşitleri Ve Fiyatları

Başta doğum günü partileri ve yılbaşı kutlamaları olmak üzere birçok etkinlikte kullanılan balonlar farklı renklerde ve desenlerde üretiliyor. Uçan balon çeşitlerini de diğer balonlar gibi Türkiye'nin her yerinden sipariş edebilirsiniz. Siparişi tamamlanan ürünler, 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Balon fiyatları ise hem ürünün türüne hem de sayısına göre farklılık göstermektedir.

 Rakam Folyo Balonlar

 Bazı balon çeşitleri sadece doğum günlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bunların başında üzerinde rakamların yazılı olduğu balonlar gelir. 0'dan 9'a kadar tüm rakamların yazılı olduğu balonlar tekli ya da toplu satın alınabilir. Örneğin 34. yaşını kutlayan biri için 3 ve 4 yazılı uçan balon çeşitleri sipariş edilebilir.

 Başta mavi, sarı ve kırmızı olmak üzere birçok rengi bulunan rakamlı balon çeşitleri hem helyum gazıyla hem de pipetle şişirilebilir. İtalya'da üretilen folyo balonlar, tek kullanımlık değildir. İndikten sonra tekrar tekrar çeşitli kutlamalarda ve organizasyonlarda kullanılabilir.

 Gökkuşağının renklerinden oluşan balonlar da uygun fiyata satın alınabilir. Pembe, siyah, gümüş, rose ve gold da mevcut renk seçenekleri arasında yer almaktadır.

 Ayaklı çember balonlar da bu kategoride yer almaktadır. Alıcıların adreslerine 2 metrelik misina ipleri ile birlikte gönderilen ayaklı çember balonların kurulumu oldukça basittir. Misina ile birlikte balon pompası da gönderilmektedir. 40'lı paketlerde satışa çıkarılan ayaklı balonların yüksekliği ise 163 santimetredir.

 Harf Folyo Balonlar ve Özellikleri

 Rakamlı balonlarla doğum günü kutlanan kişinin yaşını yazabileceğiniz gibi, harfli folyo balonlarla ismini yazmanız da mümkündür. A'dan Z'ye tüm harflerin yer aldığı balonların en küçüğü 35 santim, en büyüğü ise 1 metredir. Bunun dışında 76 ve 90 santim ebadındaki balonlar da parti süslemelerinde kullanılabilir.

 Aynı kategoride kelime ve cümlelerden oluşan balonlar da mevcuttur. "Tek" anlamına gelen "One" yazılı balonların dışında "Happy Birthday", "Happy New Year", "İyi ki Doğdun" ve "Welcome" yazılı balonlar sepete eklenerek anında sipariş edilebilir. Son yıllarda ülkemizde de kutlanmaya başlanan Cadılar Bayramı içinse "Halloween" yazılı balon çeşitleri satın alınabilir.

 Şeffaf Tüylü Balonlar

 Kırmızı, lacivert ve pembe gibi canlı renklere ev sahipliği yapan şeffaf tüylü uçan balon çeşitleri helyum gazına uyumludur. Tasarımı ve görünümüyle son derece farklı olan bu balonlar mezuniyet kutlamalarından yılbaşı eğlencelerine, dükkan açılışlarından doğum günü kutlamalarına kadar birçok farklı organizasyonda kullanılabilir.

 Helyum gazı ile şişirilen şeffaf tüylü balonlar, 12 saat boyunca havada kalırlar. İndiklerinde tekrar helyum gazı ile şişirilebilir.

 Şeffaf tüylü balonları duvara yapıştırmak için özel olarak üretilmiş bantları da aynı kategoriden satın alabilirsiniz. 50'li paketlerde satılan balon bantları duvarda iz bırakmaz. Hem küçük hem de büyük balonları yapıştıran bantlar kolayca çıkar. Balon pompaları da aynı kategoriden uygun fiyat garantisiyle satın alınabilir.

 Desenli Balonlar ve Çeşitleri

 Çocuklar için özel olarak üretilen desenli balonlarda onlarca farklı desen seçeneği mevcut. Çocukların ilgiyle izlediği çizgi filmlerde yer alan karakterlerin yer aldığı desenli balon çeşitleri, en çok satın alınan ürünlerin başında geliyor. Rafadan Tayfa, Baby Shark, Pija Maskeliler, Winx ve Karlar Ülkesi temalı balonlarda 8'li paketlerde satılmaktadır. Sipariş vermeden önce "Daha büyük görüntüle" butonuna tıklayarak balonları yakından inceleyebilirsiniz.

 Bunun dışında, unutulmaz çizgi film karakterleri arasında yer alan Mickey Mouse ve Minnie Mouse temalı balonlar da farklı renk seçenekleriyle satın alınabilir. Yıldız, yaprak, havai fişek, dudak, nazar boncuğu, soru işareti, kral tacı da diğer desen seçenekleri arasında yer almaktadır.

 Seni Seviyorum, Girl, Boy yazılı balonların yanı sıra takım temalı balonlar da partinize ayrı bir hava katabilir. Zebra, flamingo ve kuğu baskılı uçan balon ürünlerinde turuncu, mavi, yeşil, gold ve sarı gibi renk seçenekleri mevcuttur.

 Karakterli ve Şekilli Folyo Balonlar

 Çeşitli karakterlerin ve hayvan figürlerinin yer aldığı folyo balonların en küçüğü 20x20, en büyüğü ise 110 santimdir. Cadılar Bayramı'na özel olarak üretilen balonların üstünde yarasa, kedi, bal kabağı ve örümcek şekilleri yer almaktadır. Sıra dışı süslemelerden hoşlananların tercih ettiği uzay temalı balonların ön yüzeyinde astronot figürü, arka yüzeyinde ise Happy Birthday yazısı vardır.

 Love yazılı paraşüt temalı balonların dışında, gökkuşağı, unicorn, polis, mavi balık, yunus, sevimli dinozor ve püsküllü bulut desenlerinden oluşan balonlar da Türkiye'nin 81 ilinden sipariş edilebilir. Deniz kızı, okyanus canlıları, palyaço, aslan, Lol bebek Quenn de diğer seçenekler arasında yer almaktadır. Star Wars hayranları için özel olarak üretilen balonlarda ise Dark Vader, Jedi ve Luke Skywalker karakterlerinin yer aldığı balonlar aynı kategoride satışa sunuluyor.

 Kalpli Balonlar ve Renk Seçenekleri

 Parti ve kutlamaların vazgeçilmezleri arasında yer alan kalpli balonlarda da ondan fazla renk seçeneği mevcut. En çok tercih edilen renklerin başında gold, gümüş ve sarı geliyor. Bunun dışında kırmızı, mavi, lacivert ve pembe renkli kalp balonlar da aynı fiyata satın alınabilir.

 Alternatif Balon Çeşitleri

 Konfetili balon setleri, zincir, baby shower, yıldız desenli balonlar da alternatif balon çeşitleri arasında yer almaktadır.

 Uçan Balon Fiyatları

 Uçan balon fiyatları her cebe uygundur. Toplu alımlarda ve bazı balon çeşitlerinde taksitli ödeme imkanı da sunulmaktadır. Balon fiyatları arasında karşılaştırma yaparak bütçenize en uygun balonları sipariş edebilirsiniz.

 Uçan balonlar renkleri yapıları ve desenleriyle çeşitli ve eğlenceli balonlardır. Çocuklar için vazgeçilmez olan bu balonlar yine çocuklar tarafından fazlaca talep görür. Sadece çocuklara değil her yaşa hitap etmesi bu uçan balonları sizlere özel kılar. İsteğinize göre çeşitli uçan balon temin edebilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı uçan balon çeşitleri sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmeyi amaçlar. Uçan balon çeşitleri çoktur ve bu sayede her organizasyona uyum sağlayabilirler. Uçan balonlar gösterişli ve dikkat çekici olduğundan açılışların bir numaralı gözdesidir. Uçan balonlar çocuklar olduğu kadar büyüklerinde kalbinde yer edinmeyi başarabilmiş şirin helyum dolu balonlardır. Bu balonları özel kılan şey ise havada uzun süre kalabilmeleridir. Uçanlar balonlar çok fazla tercih edilen organizasyon süslemelerinden biridir. Uçan balon çeşitlerifazladır bu da herkese uçan balonları cazip kılar. Uçan balonlar çeşitli mağaza marka ve açılış için tercih edilen süsleme çeşitlerindendir. Uçan balonların çeşitli olması farklı kişi ve yaş grupları için belirlenir. Uçan balonlar kutlamaların gözdesi olmuştur. Doğum günleri, partiler, şenlikler ve düğünler gibi kutlamalarda fazlaca kullanılır. Uçan balon çeşitlerişunlardır; logo baskılı balon: Bu balon çeşidi çeşitli açılış ve marka tanıtımı için özel olarak tasarlanır. kutlama balonları: Bu balonlar özel günlerde doğum günleri, partiler kutlamalar için kullanılır. harf balon: Bu balonlar kutlamalarda sürpriz yapılmak istendiğinde, düğünlerde örneğin kişinin baş harfini uçan balon olarak tasarlanıp istediğiniz boyut ve renkte tasarlanır. Fly tube:  Bu balonlar insan veya kukla şeklinde olan balonlardır. Genellikle açılışlarda tercih edilir istediğiniz renk boyut ve şekilde tasarlanır. Yol takı: yol takı uçan balonları mağaza veya işyeri açılışlarında, şenliklerde kullanılır. Dikkat çekici ve büyük boyutlarda olduğu için bu tarz organizasyonların gözdesidir. Folyo balon: Bu balonların standart baskıları vardır. Latex balonlara göre uzun süre havada kalma özelliğine sahiptir. Çizgi film karakterli balonlar: Bu uçan balon çeşidi çocukların en sevdiği balon çeşitlerinden biridir. farklı karakterler ve çeşitli olması hem kız çocuklarının hem de erkek çocuklarının gözdesi haline gelmiştir. Taraftar balonları: Bu balonlar spor branşlarındaki takımların renklerinin ve logolarının basıldığı uçan balonlardır.