YILBAŞI BALONLARI

YILBAŞI BALONLARI

Yeni Yıl Balonları

Yılbaşı Partilerinizde, alan süslemelerinizde kullanabileceğiniz yılbaşı renkli latex balonlar, birbirinden farklı parti konseptine uygun olarak kutlamalarınıza farklı bir hava katmak için Parti Sepetinde sizleri bekliyor. Partilerinizi daha renkli hale getirecek 2020 yeni yıl  balon lar şişmemiş halde gönderilmektedir. Balon gazı temini için mağazalarımızla iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizi sitemize üye olmadan sipariş verebilir ya da mağazalarımızdan da satın alabilirsiniz.

36 adet üründen 0 - 100 arasındakiler

Yılbaşı Balonları Yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan balonlar bu senede yeni model ve renkli seçenekler ile yine popüler.
Birçok renkte yılbaşı balonları, yeni yıl yazılı yılbaşı balonları, her zevke hitap edebilecek çeşitte yeni yıl balonları, ister yılbaşı balon seti halinde isterseniz tek tek yılbaşı balonları seçebilirsiniz, balonlar paketlerinde sönük olarak bulunurlar, uçan balon olarak kullanmak istediğiniz balonlarınızı size en yakın mağazamızdan helyum gazı ile şişirtip uçan balon olarak kullanabilirsiniz, özellikle folyo balonlar helyum gazı ile şişirilerek kullanımı daha çok tercih edilmektedir, folyo yazılı uçan balonlar yılbaşı süslemeleri için güzel bir seçim olacaktır.
 
yılbaşı dekorasyonlarında kullanabileceğiniz zincir balon setleri ile harika görünümler elde edebilirisiniz, bunun yanında ayaklı balon setleri ile yılbaşı süslemesi yapabilirsiniz, Happy New Year Gümüş Folyo Balon, Happy New Year Gold Folyo Balon, Metalik Kırmızı Balon, Zincir Balon Kemerleri, Kırmızı Balon, Krom Balon Yeşil, Krom yeniyıl Balon Altın, Gold Rengi yılbaşı Balon, Küp Kırmızı yılbaşı Folyo Balon, yeni yıl Küp Gold Folyo Balon, Kırmızı Renkli Yıldız Folyo yılbaşı Balon, Yıldız Yeşil Folyo nuel Balon, Kalpli Folyo yılbaşı  Balon Kırmızı
 
Yılbaşı süslemesi için tüm balon çeşitlerimizi partisepeti.com güvencesi altında satın alabilirsiniz.