YILBAŞI KOSTÜM

YILBAŞI KOSTÜM

Yılbaşı eğlenceniz için parti ürünlerini uzaklarda aramayın. Partisepeti ürünleri ile tüm özel gün ve eğlencelerinize en iyi şekilde hazırlanın. Her doğum günü temasına uygun parti kostümleri ile dikkat çeken Partisepeti, yılbaşı kostüm çeşitleri ile de yeni yıl da sizleri yalnız bırakmıyor.
Yılbaşı denilince ilk akla gelenlerden biri olan Noel Baba yeni yılda tüm ürünlerde kendini gösteriyor. Bir çuval içerisinde hediye dağıttığına inanılan tombul, beyaz sakallı bu masalsı karakter, haliyle çocuklar tarafından çok seviliyor.
Bir efsane haline gelmiş olan Noel Baba kıyafetleri de insanlar tarafından yılbaşında en çok tercih edilen yılbaşı kostümleri arasına giriyor. Kostüm almasa bile çoğu insan katıldığı partiler için olsun, evde kendi arasında yılbaşı kutlamalarında olsun en azından bir Noel Baba şapkasını tercih ediyor.
Sizde yılbaşı eğlenceleriniz için eğlencenin dozunu biraz arttırmak, çocukları mutlu etmek ve misafirlerinize keyifli anlar yaşatmak istiyorsanız yılbaşı kostüm kategorimizden Noel Baba kostüm çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu kategoride klasik Noel Baba kostümlerinin yanı sıra çocuk Noel baba kostüm ve Noel anne kostüm çeşitlerini de bulabilirsiniz.
Siparişlerinizi internet üzerinden oluşturabileceğiniz gibi size en yakın Partisepeti mağazalarını da alışverişleriniz için tercih edebilirsiniz. İnternet üzerinden saat 16:30 a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.

20 adet üründen 0 - 100 arasındakiler