KARAKTERLİ AYAKLI PANO

KARAKTERLİ AYAKLI PANO

Uygun Fiyatlı Karakterli Ayaklı Panolar

Mükemmel parti ve etkinlik süslemeleri için ayaklı pano düşük fiyatta satın alın. En sevdiğiniz çizgi film karakterlerini içeren ayaklı panolar ölçülerine göre fiyatları değişmektedir. Bir sonraki etkinliğiniz için doğum günü sahnesini ayarlamak istiyorsanız  tam adrestesiniz disney karakterli ayaklı pano masa süslemeleri için 30 x 45 Cm boyutundaki ayaklı panolarımıza göz ata bilir masa kenarlarına 60 x 35 Cm üzerindeki ayaklı panolar ile süsleye bilirsiniz.

Doğum günü ve parti konseptine uygun parti malzemelerini en uygun fiyatlarla parti sepeti’nden satın alabilirsiniz. Parti alan süslemeniz için tasarlamış olduğumuz bu ayaklı panolar 3 boyuttan oluşmaktadır seçenekler bölümünden ölçüsünü seçip sepetinize eklemeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz karakteri ayaklı pano sayfamızda bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz ayaklı panoyu yaptırabilirsiniz.

Ayaklı Panoları Nerede Kullanırım

Mezuniyet, Düğün, Nişan, Doğum Günü, Bekarlığa veda , Mağaza Açılışları, Baby Shower, gibi kutlamalarda kullanabilirsiniz. Ayrıca masa üzerinde kullanabileceğiniz boyutlarımız mevcut. Sunum masanızın yanlarında ve kapı girişlerine koyarak kullanabileceğiniz boyutlarımız mevcuttur.

91 adet üründen 0 - 100 arasındakiler